Recenze od klientek

Zde najdete reference od mých klientek, s kterými jsem měla možnost spolupracovat dlouhodobě. Ale úpřimně, není nad osobní zkušenost!

 

Eva

„Že ve čtyřiceti budu dobrovolně vstávat, abych už v sedm byla 3x týdně posilovně, mě opravdu nikdy nenapadlo. :-) Původně jsem chtěla shodit lety nasbíraná kila a předpokládala jsem, že to vydržím nanejvýš osm týdnů (právě do narozenin). To bych ale musela cvičit s méně skvělým trenérem, než je Deniska. Pod její vedením se mi viditelně zpevňuje celé tělo, na váze se mění poměr tuku ke svalstvu a já mám neustále chuť v tom pokračovat.
Skvělá volba! Díky!“

Irena

„Dobrý den, moc děkuji za Vaše hodiny a rady, jak správně cvičit - posilovat.Nikdy předtím jsem do fitness nechodila, jelikož jsem nevěděla co a jak cvičit.
Nyní díky Vašim hodinám už vím, jak správne cvičit, ale vím, že mě čeká ještě velká dřina než vše dovedu k dokonalosti.
Jsem ráda, že jsem si vybrala za trenérku právě Vás. Moc milá a sympatická holčina, která má profesionalní přístup! Za sebe doporučuji!“

Eva

„Je mi 40 let, a s velikou nadváhou, z větší části zaviněnou mnou, jsem se trápila od 25 let. Za poslední rok a půl se mi podařilo změnou jídelníčku, zvýšenou pohybovou aktivitou (horská turistika) a pravidelným cvičením v posilovně pod pečlivým a profesionálním vedením trenérky zhubnout 15 kilo. Cvičením jsem zpevnila tělo a celkově se mi zlepšil zdravotní stav.“


Fotogalerie